İzmir Çekici Hizmeti

İzmir çekici firması deyince akla Widenpa gelir. Çünkü bir telefonunuzla en zorda kaldığınız anlarda yanınızdadır. Widenpa pek çok alanda olduğu gibi çekici ve oto kurtarma alanlarında da en kaliteli hizmeti vermekte olan başarılı ve etik değerlere bağlı bir şirkettir.

Hayatımızın çok önemli bir parçası ve kolaylaştırıcı olan araçlarımız da zaman zaman arızalanmakta ya da yaşanılan üzücü kazalar sonrası yolda kalabilmektedir. Bu durum hepimiz için zorlayıcı olmakla birlikte, araçlarımızın hayatımızın kolaylaştırıcıları olmaları gibi Widenpa’da sizlerin yardımcısı ve kolaylaştırıcısı niteliğinde bir firmadır. Aracınız her yolda kaldığında yalnızca bir telefon uzağınızdayız.

Widenpa en iyi oto kurtarıcı ve çekicilerle çalışır, bir telefonunuzla hızla size en iyi çekici araçlarını yönlendiriyor olacağız. Misyonumuz; hareket kabiliyeti geçici şekilde sekteye uğrayan araçlarınızın bulunduğu yerden hızla alınarak çözüm alanına doğru iletilmesi, güvenli hizmet verip mutlu müşteriler oluşturmaktır.

Vizyonumuz ise anlaşmalı olduğumuz tüm çekici hizmet sağlayıcılarıyla güçlü ilişkiler içinde olup filoların en iyi sistemde olduğunun takibini yapıp araç çekici servis kategorisinde geleceğe yön veren bir firma olmaktır. Herkes müşteri memnuniyetini ilke edinir ancak Widenpa bu konuya yorum katıp farklılaştıran bir firmadır. Her iş ilişkisinde güven esastır.

izmir oto çekici

Güvenli ve tam anlamıyla iyi sonuçlandırılmış işlerla fayda sağlamak istiyorsanız güvenli olandan kaçınmayın. Bizi arayın ve aracınızı en güvenli şekilde taşımanın huzurunu yaşayın.

İzmir Çekici Hizmet Bölgelerinde Zorlu Anlarınızda Oto Kurtarma Hizmeti

İzmir Çekici firması arayışınıza Widenpa çekici hizmetleri ile son veriyor olacaksınız. Önemli iş toplantılarınıza, çocuğunuzun okuluna ya da bir arkadaş toplantısına yetişeceğiniz esnada aracınızın ani bir şekilde arızalanması pek çoğunun başına gelmiştir. Doğal olarak bu tatsız durum kendinizi çaresiz hissetmenize neden olacaktır. İşte tam da bu anda yanınızda Widenpa var.

Siz günün herhangi bir saati bir telefon açıyor, konumunuzu bildiriyor ve sonrasını bize bırakıyorsunuz. En güvenilir ve ihtiyacınızı karşılayacak firmalarımızdan biri sizin yanınıza geldikten hemen sonra en stresli durumunuzdan sizi çıkarıyor. İzmirde Gaziemir oto kurtarma, Buca oto kurtarma ve Bornova oto kurtarma gibi firmalarından aldığımız oto kurtarma yol hizmetleri yanı sıra tüm İzmir geneli ve çevresinde de hizmet veriyoruz.

İzmir oto kurtarıcı alanında en iyilerle çalışmak için Widenpa’yı seçin. Sektörün öncüsü olarak kaliteye farklı bir yorum getirişimiz ve başarılı oluşumuzun tesadüfe dayanmadığını görmeniz için çağrınızı bekliyoruz. Yılın her ayı ve her günü hizmet veriyoruz.

İzmir Çekici Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Oto kurtarma, yol ve trafik sorunlarında; aracınız beklenmeyen bir arıza yaptıysa ya da istenmese de bir kaza yaşandıysa çekici hizmetlerimizden yararlandığınızda işinde uzman çekici ve araç çekme profesyonelleri aracınızın yanına hızla intikal edip şayet olay yerinde çözümlenebilecek bir arıza söz konusu ise hızla çözümleme gerçekleştirip gerekirse tamiri yaparak sizlere yardım ediyor.

izmir oto kurtarıcı yol yardım hizmeti

Yakıt ya da akü bitişi, küçük elektrik arızaları, lastik patlaması gibi durumlarda da çekici hizmetinden yararlanılabiliyor.

Başarılı uzmanlarımız aracınızın bulunduğu yere geldiği anda aracın yerinde tamir edilebilme gibi bir durumu söz konusu ise hızla müdahalede bulunup sizi içinde bulunduğunuz stresli durumdan kurtarıyor. Bazı durumlarda lastik değişimini kendi inisiyatifimiz ve bilgimizle değiştirmeye çalışıyoruz ancak gerekli teçhizatın olmayışı ya da sağlıklı olmayan teçhizatla değişimi gerçekleştirmek güvenlik açısından sıkıntı oluşturabilecek durumlara mahal veriyor.

İzmir Araç Çekici Hizmetlerimiz Bornova Gaziemir Buca ve Tüm İlçelerde

Bu açıdan lastik değişimi konusunda da varolan teçhizatlarınızla ilgili şüpheleriniz var ise bir uzmandan destek almak hem sizin hem de sevdiklerinizin güvenliği açısından yerinde bir karar olacaktır. Siz arkanıza yaslanın, aracınızın sorunlarını İzmir oto çekici, oto kurtarma ve araç tamiri hizmet ve servisi kapsamında Widenpa zaten çözecek!

Araç Kullanan ve Çekici Oto Kurtarma Hizmeti İhtiyacı Olan Hanımlar İçin de Güvenilir Bir Seçenek Widenpa

İzmir araç çekici, oto kurtarma ve yol yardım firmaları olarak araç kullanıcı hanımların güvenlik kaygıları nedeniyle yolda kalma endişeleri olduğunu biliyoruz. Bu haklı endişeleri çok iyi anlıyor ve hanımlara en güvenilir çekici hizmeti garantisi veriyoruz.

Yolda kaldığınızda, aracınız beklenmedik bir şekilde arızalandıysa kaygılarınızı tamamen bir kenara bırakıp bizi arayın ve etik- ahlak konularında son derece üst değerlere sahip iş ortaklarımızla sorununuzu çözmenin tadını çıkarın. Tüm iş ilişkilerinde olduğu gibi aracınızı ve güvenliğinizi teslim ettiğiniz araç çekme – çekici hizmetlerindeki ilişkilerde güvene dayalıdır. Etik kurallara örnek düzeyde uyumlu davranan profesyonel çekici sahibi uzmanlarımız en güvenilir halde sorunu çözüp, konforlu şekilde sizi uğurlayacaktır.

başarılı araç oto kurtarma servis hizmeti izmir

Çekici ve İzmir Oto Kurtarıcı Yol Yardım Hizmetleri Kapsamında Neler Vardır?

Çekici İzmir, oto kurtarma, yol yardım deyince akla yalnızca arızalanmalar gelseler de aslında lastik patlaması, akü bitmesi, benzin bitmesi gibi sorunlarda da bu konu ön plana çıkmaktadır. Özellikle bazen lastik patlaması durumunda patlayan lastiklerimizi kendi imkanlarımız doğrultusunda değiştirmeye çalışırız. Her ne kadar bazen bunu tek başımıza başarsak ta bazı durumlarda patlayan, zarar gören lastikleri değiştiremeyebiliriz.

Lastik tamiri zorlu bir olabilir. İşte bu zamanlarda da İzmir çekici desteklerinden yararlanmanızı tavsiye ederiz. Zira bu konu da hiçbir deneyiminiz yoksa ve olası sonuçtan emin değilseniz bu riski almamanız gerekir. Bırakın uzmanlarımız size yardım ederek hayatınızı kolaylaştırsın. Hayatınıza yaptığımız küçük dokunuşlarla servis, bakım anlayışına farklı bir yorum katıyoruz. Siz yalnızca kurtarma işlemleri sonrası stresli bir durumdan çıkmış olmanın keyfini çıkarın. Profesyonel ekiplerimizle her yolda kaldığınızda size yardımcı olmak için sürekli çalışıyor olacağız. Fiyat ve detaylar için devamını oku.

Kurtarıcı fiyatları ne kadar?

Kurtarıcı fiyatları günümüz koşullarına bakıldığında km ölçümü ile birlikte mazot veya benzin fiyatlarınında etkisi bulunmaktadır. Ortalama fiyat olmamakla birlikte o günün koşullarına bakılarak fiyatları firma iletmektedir.

Çekici fiyatları nasıl belirlenir?

Oto çekici km fiyatları için hesaplama işleminde önemli faktörden biri mesafedir. Aracın çağrılma mesafesi ve nereden nereye kadar taşınacağı ile ilgili km hesabı yapılarak her km başına fiyat belirlenmektedir.

Oto çekici fiyat hesaplama nasıl yapılır?

Mesafenin uzaması ve kısa mesafeler için km başına alınacak olan ücret fiyatı çıkarılmaktadır. Kaza yapılan bölge ile taşıma yapılacak yer arasındaki mesafelerde otoyol, geçiş ücretleri, köprü de eklenerek bir hesaplama yapılmaktadır.

Çekici Nereden Çağırılır?

Sektörün en iyilerinden hizmet almak, oto taşıma hakkında daha fazla detay öğrenmek ve yardım almak için sitemizde yer alan telefon hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. İzmir oto kurtarma işlemlerinizi gerçekleştirecek en iyi hizmeti en uygun ve adil fiyatlarla almak için bizlerle iletişime geçin.

Zaten stresli ve yıpratıcı olan trafikte yaşanılan aksilikler, istenmeyen kazalar ve araç arızaları hepimizi daha da zorlamaktadır. Bu tarz sıkıntılar yaşadığımızda ister istemez işin maddi boyutlarını düşünmek zorunda kalırız. Herkes aldığı hizmeti beğenmek, tam karşılık tam almak, güvenli şekilde işleyişi sürdürmek ve en uygun fiyat politikalarıyla karşılaşmak ister. Widenpa her anlamda en iyilerle çalıştığı için fiyat politikalarımız adil ve iyi hizmetin karşılığı olacak şekilde düzenlenmektedir.