Ankara Eşya Depolama Hizmeti

Başkent Ankara’nın merkezinde her türlü eşya, dosya ve evraklarınız için pratik, uygun fiyatlı ve güvenilir depolama çözümleri ile hizmetinizdeyiz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimizle depolamak istediğiniz eşyalarınızı adresinizden nakliyat hizmetimizle teslim alıyor ve güvenle muhafaza ediyoruz.

Ankara Eşya Depolama Hizmeti Nedir?

Eşya depolama, taşınma, tadilat veya uygun yer bulamama sonucunda özel olarak inşa edilmiş güvenlikli depolarda düzgün bir istif yöntemi ile eşyalarınızın, evraklarınızın ya da her türlü dosyaların muhafazası için geliştirilmiş bir yöntemdir.

eşya depolama Ankara

Ankara’da Eşya Depolama Artık Çok Uygun Fiyatlarla

Diğer her yerde olduğu gibi Ankara ilimizde de depolama ihtiyacı günden güne artmaktadır. Ev taşıyanlar, kurumsal müşteriler ya da resmi kurumların depolama ihtiyacına cevap verebilmek için uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz. 2024 yılı itibariyle Ankara eşya depolama fiyatları 1500 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir.

Fiyatların değişkenlik göstermesinin başlıca 2 sebebi şöyledir;

  • Eşyalarınızın kaç metrekarelik alana ihtiyaç duyduğu,
  • Ne kadar süre ile kalmasını isteğiniz.

Yukarıdaki 2 faktöre göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Ankara İlinde Kimler Eşya Depolamayı Tercih Etmeli?

Fazla eşya ve evrakı olan herkes bu hizmetten yararlanabilir. Ankara eşya depolama hizmeti genel olarak şu 3 ana müşteri kitlesine hitap eder:

  • Ankara Ev Eşyası Depolama: Her türlü eşya depolama için tercih edilen genel kullanım odaklı kullanıcı kitlesi için sunulan hizmet.
  • Ankara Kurumsal Depolama: Fabrika, İşletme veya işyerleri için sunulan depolama hizmeti.
  • Ankara Ofis-Arşiv Depolama: Kurum, kuruluş veya şahsi evrakların depolanması için sunulan hizmet.

Eşya Depolama Ankara İçinde Artık Çok Kolay!

Ankara’da eşya depolamak artık son derece zahmetsiz ve kolaydır. Ev tadilatı yapan, evinde yer olmayan, veya fazla eşyalarını güvenli şekilde muhafaza etmek isteyen herkes bu hizmetten yararlanabilir. Depolama ücretleri her geçen gün artarken, müşteri dostu firmamız mümkün olduğunca uygun fiyatlı depolama hizmetlerini siz değerli müşterilerimize ulaştırmayı amaç edinmiştir.

Ankara’da Eşya Depolama Hizmetlerinde İşlemler Nasıl Yapılıyor?

Ankara içinde sizden teslim alınan eşya, evrak ve dökümanlar sigortalanarak istiflenir ve güvenle muhafaza edilir. Eşya depolama için sizin ek olarak herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Yapılan tüm depolama işlemleri sizden teslim alınır. Eşya depolama ihtiyacınız sona erdiğinde eşya ve dosyalarınız tekrar istediğiniz adrese teslim edilir.

eşya depolama hizmeti ücretleri Ankara

Dosya Depolama Mümkün mü?

Dosya depolama genel olarak kurumsal müşteriler tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Ankara’da bulunan veya Ankara’ya taşınmayı planlayan firmalar eşya dosya ve kıymetli her türlü evrakını sigortalı olarak depolayabilir, ve istediği zaman kolaylıkla ve güvenle istediği yerden teslim alabilir.

Kiralık Eşya Depoları Kimler İçin Uygundur?

Depolama genel olarak neredeyse tüm kullanıcılar için uygun ve kullanılabilir olsa da, Ankara’da ev taşıma sürecinde olanlar, ya da evi olup fazla eşyası olanlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Firma olarak tüm Ankara eşya depolama işleri için müşterilerimizin eşyalarını sigortalıyor ve onları güvenli şekilde depoluyoruz. Eşya depolama gelişi güzel bir iş olmadığını ve özenle yapılması gereken bir iş olduğunu düşünüyoruz.

Eşya Paketleme Nasıl Yapılıyor?

Ankara eşya depolama firması olarak bize teslim edilen tüm eşya evrak ve belgelerinizi aynı özenle ve dikkatle kayıt altına alarak muhafaza ediyoruz. Size özel ayrılmış alanlardaki eşyalarını kolilere düzgün şekilde koyduktan sonra her türlü güvenlik tedbiri alınarak ve kimsenin ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediyoruz. Size ayrılmış alanda başka bir müşterinin eşyasını kesinlikle bulundurmuyoruz.

güvenli ev kurumsal depolama Ankara

Tüm Eşyalarınız İçin Sigortalı Depolama

Eşyalarınız, maddi değeri ne olursa olsun, kıymetlidir. Ankara eşya depolama merkezimize emanet edilen eşya, evrak ve dökümanlara gelebilecek her türlü zarara karşı sigortalanmaktadır.

Ankara İlindeki En Güvenli Depolama Merkezi

Eşya depolama diğer tüm büyük şehirlerde olduğu gibi Ankara’da da önemli bir ihtiyaçtır. Ancak eşya, evrak ve dökümanları depolarken bunların güvenliği göremezden gelinemez. Eşya depolama bu sebeple ciddiyetle yapılması gereken bir iştir. Bu sebeple depolanan her türlü eşya için sigorta uygulanmaktadır.

Eşya Depolama Hizmetinden Kimler Yararlanır?

Eşya depolama, genellikle ev taşıyanlar, ev eşyası fazla olanlar ya da kurumsal firmalar tarafından çokça tercih edilmektedir. Ayrıca bazı büyük firmaların konteyner depolama ihtiyacı da ortaya çıkmıştır. Görüldüğü gibi neredeyse tüm şirket ve özel kişilerin eşya depolama ihtiyacı günden güne artmaktadır. Uygun fiyatlar, sigorta imkanı ve yüksek güvenlik önlemlerinin artması, son yıllarda bu sektöre olan ilgiyi artırmıştır.

Ankara eşya depolama fiyatları

Ev Eşyasını Depolamak Güvenli mi?

Depolanan eşyalarınız sürekli kamera ile izlenen bir ortamda, yüksek güvenlikli depomuzda ve sigortalı olarak muhafaza edilmektedir. Özel olarak kolilenen kişiye özel eşyalar, dikkatle izlenmekte ve korunmaktadır.

Ankara’da Depolanan Eşyaların Güvenliği Nasıl Sağlanıyor?

Depolama sürecinde olan tüm eşyalar, sigortalanmakta ve sürekli kamera ile izlenmektedir. Ayrıca binamızda bulunan ve sürekli aktif olan alarm sistemi ile güvenliği sağlamaktayız.

Ankarada Eşyalarınızı Güvenle Depoluyoruz

Depolanan tüm eşyalarınız özenle paketlendikten ve kendilerine ayrılan özel alana kolilerle yerleştirildikten sonra kayıt altına alınarak dizinlenir ve sigortalanır. Ayrıca binamız kamera ve alarm sistemleri ile aktif şekilde korunmaktadır.